EUROPEJSKI KONGRES SAMORZĄDÓW 2019

W drugim tygodniu kwietnia Kraków będzie gościł najważniejszych polityków, samorządowców, przedstawicieli biznesu i lokalnych liderów w ramach V Europejskiego Kongresu Samorządów. Uczestnicy spotkania poświęcą czas na rozmowy o wyzwaniach gospodarczych i społecznych w naszym kraju oraz wspólnie zdefiniują „miasto przyjazne mieszkańcom”. Wydarzenie ma stać się impulsem do wdrażania kreatywnych rozwiązań, wpływających na rozwój regionów, które podniosą jakość życia mieszkańców.

Do takich tematów z pewnością należy koncepcja optymalizowania procesu segregacji śmieci na miarę idei smart city. Dlatego też nie mogło nas zabraknąć na krakowskim kongresie! Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasz autorski system zarządzania gospodarką odpadami (T-MASTER), stanowiący idealne rozwiązanie dla mieszkańców miast. Nowoczesne i trwałe kosze świetnie wpisują się w dynamiczną przestrzeń aglomeracji, pomagając utrzymać porządek i czystość dookoła, zarówno w miejscach publicznych, strefach osiedli wielorodzinnych czy jednorodzinnych domów.

Dzięki naszemu urządzeniu w prosty sposób dowiesz się ile i jakie odpady generuje każde gospodarstwo domowe w kraju. Więcej szczegółów o naszym autorskim produkcie znajdą Państwo tutaj: https://t-master.pl/

W ramach dwudniowego (8-9.04.2019) spotkania zaplanowano siedem ścieżek tematycznych, obejmujących takie wydarzenia jak: bloki programowe, raporty, panele, warsztaty, wykłady, prezentacje, zakończone uroczystą galą.

V Europejski Kongres Samorządów, którego organizatorem jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ICE. Pełny program wydarzenia: http://www.forum-ekonomiczne.pl/v-europejski-kongres-samorzadow/

 

Do góry