PREZENTUJEMY PRODUKTY Z OFERTY INTELIGENTNYCH SYSTEMÓW BUDYNKOWYCH PODCZAS ELECTRONICS SHOW!

ipp na electronics showZapraszamy na nasze stoisko podczas tegorocznych targów Electronics Show w podwarszawskim Ptak Warsaw Expo!

Nasze stoisko jest częścią ekspozycji prezentowanej przez członków Stowarzyszenia KNX Polska. Prezentujemy produkty z oferty naszych producentów – HDL, Blumotix, Interra, Enertex i Akuvox.

Pojawią się wśród nich najnowsze produkty HDL (eleganckie przełączniki Tile), klasyczne systemy kontrolerów Enertex, piękne systemy szklanych przełączników Blumotix czy doskonałe sterowniki Interry i wideodomofowny Akuvox.

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące inteligentnych domów i produktów w portfolio naszych producentów.

Spotkacie nas w hali E, na stoisku B14.1.

Zapraszamy do odebrania darmowych wejściówek na trzy dni targów Electronics Show (wystarczy się zarejestrować na stronie Targów i pobrać kod QR uprawniający do wejścia)!

 

ipp na archidesk studio - spotkanie w ramach archiday

7 producentów w nowym showroomie smart home w Warszawie

We współpracy z Polskim Centrum Architektury Wnętrz przygotowaliśmy specjalne spotkanie, podczas któregon zaprezentujemy 7 marek smart home, które będziemy prezentować w naszym showroomie w Warszawie. Wezmą w nim udział Maciej Turski z Futurnex i Bartosz Gajewski z IPP IBS. Będą rozmawiać o możliwościach, jakie dają inteligentne domy na etapie projektowania oraz o wsparciu, na które mogą liczyć architekci i projektanci w naszym showroomie.

Spotkanie odbędzie się drugiego dnia targów (11 maja) o godzinie 14.30.

Udział w spotkaniu jest darmowy, ale wymagana jest rejestracja (formularz rejestracyjny).

 

Jak dotrzeć na Electronics Show?

Możesz skorzystać z darmowego autobusu, który będzie kursował z centrum Warszawy (przystanek Centrum 03, pod Domem Towarowym Wars, ul. Marszałkowska). W piątek odjeżdża co godzinę (od 9 do 18), w sobotę i niedzielę – co 30 minut (od 9 do 18.30). Rozkład odjazdów jest dostępny na stronie targów.

Wskazówki dojazdu na Electronics Show:

Do góry