Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Zespołu Programistów
Miejsce pracy: Ciechanów
Region: mazowieckie
Nr referencyjny: KZP

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premie projektowe;
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet Multisport;
  • Praca z młodym zespołem w miłej atmosferze;
  • Bardzo dobre warunki pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – informatyczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w sektorze programowania;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w zakresie programowania obiektowego (preferowany C# oraz środowisko .NET) – pakietu MS Visual Studio;
  • Doświadczenie w zakresie wykorzystania języka SQL – (preferowany MS SQL);
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych oraz architektury systemów IT;
  • Podstawowa znajomość technik tworzenia aplikacji WEB (HTML, CSS, Javascript, jQuery, AJAX);
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w kierowaniu oraz nadzorowaniu prac programistów;
  • Znajomość metodyk projektowania i modelowania obiektowego;
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem Web Service (XML, SOAP);
  • Znajomość technologii ASP.NET MVC, WCF, WPF, EntityFramework, Ado .NET itp.;
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (SVN/GIT/TFS. itp).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu programistów;
  • Nadzorowanie i kierowanie prac programistów;
  • Prowadzenie projektów w sektorze programowania;
  • Tworzenie i rozwój aplikacji w technologii Microsoft .NET/C# i SQL Server od strony;
  • Projektowanie zaawansowanych systemów z różnych dziedzin;
  • Utrzymanie i rozwój systemów realizowanych przez firmę;
  • Testowanie i uruchamianie tworzonego kodu, przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości na e-mail praca (at) ipp.com.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę IPP Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Do góry