Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Infrastruktury Teleinformatycznej
Miejsce pracy: Warszawa/Ciechanów
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: SIT

Opis stanowiska:

  • administracja i monitorowanie infrastruktury sieciowej i serwerowej;
  • planowanie rozwoju infrastruktury;
  • zarządzanie macierzami dyskowymi – konfiguracja, monitorowanie pracy i planowanie pojemności;
  • zarządzanie rozwiązaniami do back-up’u danych;
  • projektowanie rozwiązań sieciowych i serwerowych zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo;
  • administracja systemami baz danych (MS SQL, MySQL);
  • wsparcie zespołów projektowych w obszarze infrastruktury.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne lub pokrewne;
  • doświadczenie minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows, Windows Server, Hyper-V, Active Directory;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z budową, bezpieczeństwem i zarządzaniem sieciami LAN/WAN (TCP/IP, routing, VLAN, VPN, DMZ, firewall itp.);
  • doświadczenie w pracy z macierzami dyskowymi oraz systemami backup-owymi;
  • znajomość systemów baz danych MS SQL i/lub MySQL;
  • znajomość systemów Linux będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2;
  • prawo jazdy kat. B.

Pożądany profil kandydata:

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu;
  • kreatywność;
  • zdolności analityczne;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i zdobywania doświadczenia w stale rozwijającej się Infrastrukturze
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • pakiet opieki medycznej;
  • ubezpieczenie na życie;
  • bardzo dobre warunki pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości na e-mail praca (at) ipp.com.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę IPP Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Do góry