NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE SYSTEMY SMART HOME NA TARGACH ISE.

Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie to największe w Europie targi poświęcone integracji systemów Audio Visual i Smart Home, skupiające liderów wytyczających kierunki rozwoju tych branż na kolejne 12 miesięcy.

To właśnie tutaj w jednym miejscu znaleźli się nasi dwaj partnerzy z najświeższymi nowościami produktowymi.

Firma HDL zaprezentowała ekskluzywną serię włączników i touchpaneli wykonanych w najwyższym standardzie KNX, m.in. Granite Touch
oraz Enviro, jak również termostatów TILE.

 

 

Z kolei w ofercie INTERRA królował nowy touchpanel serii I-mini i cały szereg inteligentnych czujników ruchu. Rozwiązania te dadzą naszym klientom większą swobodę wyboru i umożliwią dopasowanie designu widocznych elementów systemu według własnych preferencji. Wszystko po to, aby polepszyć komfort życia w naszych domach poprzez dostosowanie zakresu funkcjonalnego urządzeń do indywidualnych potrzeb.

 

    

 

Udział w targach pozwolił nie tylko zacieśnić relacje biznesowe z naszymi partnerami, ale przede wszystkim przyjrzeć się dokładnie obowiązującym trendom w obliczu dynamicznego rozwoju branży automatyki domowej.

Granite Touch w naszej ofercie pojawi się w II kwartale 2019 r. Pozostałe nowości produktowe są już jak najbardziej dostępne.
Zachęcamy do kontaktu:
Polska Centralna i Południowa
Bartosz Gajewski
bartosz.gajewski@ipp.com.pl
M: +48 691 422 433

Polska Północna
Marcin Zalewski
marcin.zalewski@ipp.com.pl
M: +48 661 577 177

Pełną ofertę produktów znajdą Państwo tutaj

Do góry