SHOWROOM SMART HOUSE IPP – NOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

showroom smart house inteligentny dom ipp

 

Kilka miesięcy intensywnej pracy poskutkowało stworzeniem wyjątkowego miejsca na mapie inteligentnych domów w Polsce. Niedawno zakończyliśmy prace nad stworzeniem showroomu smart house w Warszawie!

Za jego stworzenie odpowiada dział Inteligentnych Systemów Budynkowych IPP.

W showroomie prezentujemy urządzenia dedykowane inteligentnym domom – począwszy od minimalistycznych przycisków dotykowych Blumotix, poprzez świetne ekrany i urządzenia wykonawcze Interry, doskonałe kontrolery mechaniczne Enertex i piękne przyciski HDL, aż do wyjątkowych wideodomofonów SIP marki Akuvox.

Jest to jedno z niewielu takich miejsc, ponieważ skupiliśmy się w nim na prezentacji urządzeń wielu producentów. Dzięki zgodności ze standardem KNX mogą one pracować ze sobą bez kłopotu i być podstawą świetnego systemu inteligentnego domu.

Kiedy można odwiedzić Showroom Smart House IPP?

Wszystkich zainteresowanych wizytą zapraszamy do kontaktu: mailowego (kontakt@dominteligentny.ipp.com.pl) lub telefonicznego (+ 48 722 344 844).

Już niedługo zaprezentujemy relację z oficjalnego otwarcia naszego showroomu!

Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich zainteresowanych inteligentnymi systemami budynkowymi oraz automatyką. Każdy może przekonać się jakie korzyści oferuje połączenie urządzeń w domu w jeden, spójny system.

Showroom mieści się opodal warszawskiej siedziby Grupy T4B, przy al. Stanów Zjednoczonych 34/U1.

Więcej informacji (a w tym – wirtualny spacer) już niebawem!

Do góry