CERTYFIKATY I KONCESJE

Certyfikat ISO 9001:2015

Otrzymaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2015 zewnętrznej kontroli systemu zarządzania jakością. Jest to kolejne wyróżnienie wydane przez firmę DEKRA, świadczące o wysokim standardzie usług spółki IPP.

Pobierz

Certyfikat ISO SO 9001:2008

W wyniku skrupulatnego realizowania idei skierowanej na najwyższą jakość świadczonych usług i maksymalne zadowolenie klientów IPP uzyskała dla swojego systemu zarządzania jakością certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008. Instytucją certyfikującą jest DEKRA Certification.

Pobierz

ISO/IEC 27001

Od 2013 roku firma IPP ma certyfikat zgodności z normą ISO/ IEC 27001 nadany przez firmę DEKRA Certification w zakresie dostawy, wdrożenia i integracji rozwiązań informatycznych, elektronicznych, telekomunikacyjnych, monitorowania i zarządzania jakością energii elektrycznej, elektrycznych, teletechnicznych, technologii inteligentnych budynków oraz inżynierii środowiska i energetyki.

Pobierz

Certyfikat "Przejrzysta firma"

W uznaniu dla swojej rzetelności IPP otrzymała w maju 2009 roku Certyfikat „Przejrzysta firma” przyznawany za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich Dun and Bradstreet Polska.

Pobierz

IDTECK

W 2005 roku spółka IPP została mianowana Autoryzowanym Dystrybutorem IDTECK.

Pobierz

Unipower Master Distributor Certificate

Firma IPP Sp. z o.o. od 1 stycznia 2014 r. jest Głównym Dystrybutorem (Master Distributor) marki UNIPOWER na terenie Polski oraz Rosji i Białorusi.

Pobierz
Do góry