ENERGETAB 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych gałęzią przemysłu energetyki na tegoroczną 29. edycję Międzynarodowych Energetycznych Bielskich „Energetab” 2016.

Pośród wystawców znajdzie się oczywiście firma IPP jako główny dystrybutor szwedzkiej marki UNIPOWER w Polsce.

Będziemy prezentowali urządzenia i oprogramowanie w formie instalacji demonstracyjnej, co umożliwi wszystkim zainteresowanym na głębsze zapoznanie się z oferowanym rozwiązaniem.

Jakość energii jest oceniana na podstawie szeregu parametrów, które otrzymujemy mierząc sieć energetyczną odpowiednimi narzędziami. Najczęstszymi parametrami są skoki napięcia, wzrost napięcia, wahania częstotliwości harmonicznych, asymetria i migotanie.
Istnieją różne przyczyny zakłóceń jakości energii. Aby skutecznie i prawidłowo zapobiec zaburzeniom pracy sprzętu, ważne jest aby rozpoznać zaburzenie. Analizując dane, w przejrzysty sposób można uzyskać informację do określenia źródła zakłóceń. Monitorowanie jakości energii może zapobiec wielu poważnym usterkom np. w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Pełni entuzjazmu oczekujemy tej edycji i czekamy na wszystkich nowych klientów na stoisku nr 24 w pawilonie T.

Ekspozycja targów odbywać się będzie dniach od 13 do 15 września w godzinach 9.00-17.00 (czwartek 9.00-15.00) pod adresem 43-316 Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej 220 (wstęp wolny).

Do zobaczenia.

Do góry