Kariera

MŁODSZY PROGRAMISTA

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Pakiet opieki medycznej Lux-Med;
• Ubezpieczenie na życie Generali;
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatycznych;
• Doświadczenie w zakresie programowania obiektowego (C# oraz środowisko .NET i/lub .NET Core) – pakietu MS Visual Studio/Visual Code
• Doświadczenie w zakresie wykorzystania języka SQL – (bazy MS SQL i/lub PostgreSQL);
• Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych oraz architektury systemów IT;
• Podstawowa znajomość technik tworzenia aplikacji WEB (HTML, CSS, Javascript, jQuery, AJAX)
• Podstawowa znajomości zagadnień integracji systemów – Web Service, RESTful API, WCF, XML, JSON
• Podstawowa znajomości Angular/TypeScript
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji;

Opis stanowiska:
Tworzenie i rozwój aplikacji w technologii Microsoft .NET/C# i SQL Server;
• Tworzenie i rozwój aplikacji z wykorzystaniem .NET Core i baz danych PostgreSQL;
• Projektowanie zaawansowanych systemów z różnych dziedzin;
• Utrzymanie i rozwój systemów realizowanych przez firmę;
• Testowanie i uruchamianie tworzonego kodu, przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej.

Do góry