NAGRODY

Złoty Medal MTP dla T-Mastera

Nasz System Indywidualnej Segregacji Odpadów został wysoko oceniony za nowoczesność, innowacyjność i wykonanie w oparciu o najwyższej klasy technologie. Inicjatywa poprzedzająca targi POL-ECO SYSTEM to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku przyznawana przez ekspertów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego.

Pobierz

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu wyróżnienie przyznawane przez dziennik Puls Biznesu za 2016 rok.

Pobierz

Diament miesięcznika Forbes 2012

Firma IPP Sp. z o.o. zajęła II miejsce w rankingu Diamenty miesięcznika Forbes 2012 w kategorii firm o poziomie przychodu 5-50 mln PLN w województwie mazowieckim.

Pod uwagę wzięto firmy, które w 2010r. osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych. Wyeliminowano natomiast instytucje finansowe, takie jak banki, ze względu na różnice dotyczące kategorii bilansowych występujące między nimi a firmami produkcyjnymi czy handlowymi. Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo została sprawdzona geneza za wyniki laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Analitycy i eksperci wycenili przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i posiadanego know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia z kolei wrażliwości na zmiany sezonowe lub koniunkturalne, które wpływają na ich poziom. Poza tym firmy, które są nastawione na rozwój i dużo inwestują, mogą wykazywać niewielkie zyski. Połączenie obu metod rekompensuje te ułomności. Know-how, jeśli jest wartościowe, wpływa na zyskowność albo - w przypadku firm inwestujących - na wzrost majątku w kolejnych latach.

W zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 małych).

Partner roku wg. Honeywell

W 2007 roku w podziękowaniu za uzyskanie bardzo dobrych wyników sprzedaży Systemów Sygnalizacji Pożaru Esser IPP Sp. Z o. o. uzyskała tytuł Partnera Roku 2007 od Honeywell Life Safety Austria GmbH.

Pobierz

Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2006 dla TCS

Zabezpieczeń "POLALARM", w dniu 11 marca 2006 r. dokonała ostatecznej oceny wyrobów zgłoszonych do Konkursu "Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2006". Komisja przyznała I miejsca oraz wyróżnienia w ośmiu kategoriach.

W kategorii Systemy Zarządzania i Bezpieczeństwa Transportu wyróżnienie otrzymała firma IPP Sp. z o.o. z Warszawy za System Sterowania i Kontroli Ruchu Pojazdów Ciężarowych TCS. Firma otrzymała także drugie wyróżnienia za ten sam system w kategorii Systemy Zarządzania i Bezpieczeństwa Ładunków. Nagrody i wyróżnienia wręczono przedstawicielom firm podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX 2006. Podczas targów firma prezentowała na swoim stoisku systemy i urządzenia produkowane oraz dystrybuowane.

Pobierz

Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich 2008

W dniach 22-25 kwietnia 2008 roku, w Poznaniu odbyła się już po raz siedemnasty Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX. Po dwuletniej przerwie zwiększyła się zarówno liczba wystawców, wielkość powierzchni wystawy oraz ilość zwiedzających. W tym roku, najważniejsze wyróżnienie targów, Złoty Medal MTP został przyznany firmie IPP Sp. z o.o. za System Sterowania i Kontroli Ruchu TCS.

- Cieszy nas ogromnie kolejna nagroda dla naszego flagowego produktu jakim jest TCS (ang. Traffic Control System), świadczy m.in. o tym że warto dalej nad nim pracować i realizować jego kolejne moduły funkcjonalne. Zapewnia nas również, że praca naszych elektroników i programistów jest na najwyższym poziomie.- mówi Robert Szczepankowski, Prezes Zarządu.

Przyznawany od prawie 30 lat ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich stanowi ważny instrument marketingowy i promocyjny firmy. Medalami wyróżniane są najlepsze produkty charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wysoką jakością wykonania.

System TCS jest zintegrowanym rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i przejść granicznych. Pozwala na kontrolę i ewidencję wszystkich przejeżdżających pojazdów ciężarowych, osobowych a także pociągów i osób. System wyposażony jest w moduły odczytu numerów tablic rejestracyjnych i kodów kontenerów, rejestruje wysokiej jakości zdjęcia pojazdów, pozwala na sterowanie rogatkami i światłami drogowymi.

Pobierz

Grand Prix targów Cło i Granica 2005 dla TCS

5 października 2005 roku została otwarta XI Międzynarodowa Wystawa Wyposażenia Dla Kontroli Celnej i Granicznej "Cło i Granica - 2005". Jak co roku, wśród uczestników ogłoszono konkurs na "Najlepszy produkt dla Służby Celnej". Nasza firma została laureatem konkursu otrzymując Grand Prix Szefa Służby Celnej za System Sterowania i Kontroli Ruchu Pojazdów Ciężarowych TCS (Traffic Control System).

W trakcie wystawy nasza firma prezentowała produkty informatyczne przeznaczone dla Slużb Celnych a także system kontroli dostępu STAR firmy IDTECK.

Pobierz
Do góry