PARTNERZYPoczątki współpracy firmy IPP Sp. z o.o. z marką UNIPOWER sięgają 2014 roku. Stając się jej Głównym Dystrybutorem (Master Distributor) na terenie Polski, Rosji i Białorusi zapewniliśmy naszym Klientom najwyższą jakość wsparcia technicznego, a także bardzo korzystne warunki współpracy. Doświadczenie i zaangażowanie IPP pozwoliło zdobyć zaufanie szwedzkiej firmy, zyskując w 2018 roku status Generalnego Dystrybutora (General Distributor) marki w Polsce. Wraz z wyróżnieniem otrzymaliśmy prawo sprzedaży i dystrybucji produktów firmy UNIPOWER oraz wyznaczania poddystrybutorów na terenie naszego kraju. Pracownicy IPP zostali również odpowiednio przeszkoleni w siedzibie UNIPOWER w Szwecji i są autoryzowani do przeprowadzania lokalnych napraw, organizowania szkoleń i udzielania potrzebnego wsparcia.

Firma UNIPOWER opracowała przewagę konkurencyjną w dziedzinie rozwiązań jakości zasilania i Smart-Grid. Firma produkuje sprzęt zgodny z normami, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań dotyczących wytwarzania energii, przesyłu i dystrybucji. Ich linie produktów sięgają od tradycyjnych analizatorów przenośnych do w pełni zintegrowanych i zautomatyzowanych systemów zarządzania jakością zasilania do ciągłego nadzorowania dostaw energii. Produkty tej marki są niezawodne, łatwe w obsłudze i entuzjastycznie przyjęte na całym świecie.

UNIPOWER jest liderem na rynku w Skandynawii i jest obecny w ponad 50 krajach na całym świecie. Ważną częścią działalności firmy są badania, które prowadzi wspólnie z uczelniami i ekspertami w tej dziedzinie.

Firma jest członkiem zespołu opracowującego standaryzacje w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej TC77 / SC77A, które są odpowiedzialne za rozwój normy IEC 61000-4-30 określającej wymagania dla analizatorów jakości energii – teraz i w przyszłości. UNIPOWER opracował unikalne algorytmy klasyfikacji zaburzeń i śledzenia źródła migotania oraz kompresji danych. Wymienione metody pomiarowe są opatentowane. Sprzęt tego producenta wyróżnia możliwość kompresji danych (analiza historyczna) nie spotykany w urządzeniach konkurencyjnych marek.

Urządzenia firmy UNIPOWER spełniają wymagania klasy A zgodnie z normą EN-PN 61000-4-30 co zostało potwierdzone przez akredytowane laboratorium SP Boras (zgodnie z normą ISO 17025).


Do góry