MOŻLIWOŚCI I KONFIGURACJA AKUVOX CLOUD – PROFESJONALNE SZKOLENIE ZE SPECJALISTAMI AKUVOX

Wideodomofony SIP są coraz popularniejsze, a wielu integratorów (jak i mieszkańców!) szuka najlepszych rozwiązań do domu, budynku wielorodzinnego czy biura.

Na rynku nie brakuje naprawdę ciekawych systemów wideodomofonowych, jednak wiele z nich jest albo (bardzo) droga, albo oferuje jakość, która pozostawia dużo do życzenia.

Między innymi dlatego IPP wprowadziło na polski rynek markę wideodomofonów SIP Akuvox, które łączą najlepsze cechy urządzeń z półki premium (doskonały design, świetną jakość obrazu, funkcjonalność) w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Jednak urządzenia Akuvox to nie tylko świetna relacja funkcji do ceny. To także Akuvox Cloud – system chmury, który wyróżnia ofertę tej firmy.

rodzina produktów akuvox - wideodomofony sip

Co oferuje Akuvox Cloud?

Wśród wyjątkowych cech Akuvox Cloud warto wymienić:

  • możliwość odbierania połączeń audio i wideo na telefonie (i to nie tylko na smartfonie);
  • zdalną kontrolę dostępu;
  • dostęp do kamery w kasecie zewnętrznej z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu;
  • obsługę kodów QR dających czasowy dostęp;
  • zdalne zarządzanie systemem wideodomofonowym;
  • łatwe tworzenie precyzyjnie skrojonych profili dostępu;
  • możliwość przechwycenia obrazu z kamery (zdjęcia) i przechowywania ich na bezpiecznych serwerach na terenie Unii Europejskiej (centrum serwerowe znajduje się pod Monachium).

 

Te funkcje rozszerzają możliwości samych urządzeń – kaset zewnętrznych (wyposażonych w kamery 2-, 3- i 5MP, NFC, czytniki kart RF i rozpoznawanie twarzy) monitorów wewnętrznych (opartych o Linuxa i Android, z możliwością sterowania automatyką budynkową) czy telefonów IP i stacji portierskich SIP (opartych o Android).

 

Jakie korzyści czekają na uczestników szkolenia?

Ogromna dawka wiedzy i możliwość uzyskania odpowiedzi na niemal każde pytanie dotyczące urządzeń Akuvox to nie jedyna korzyść ze szkolenia ze specjalistami.

Każdy z uczestników może liczyć również na:

  • imienny certyfikat, poświadczający o udziale w szkoleniu;
  • rabat na urządzenia Akuvox.

szkolenie ze specjalistami akuvox cloud

Kiedy i gdzie odbędzie się szkolenie z konfiguracji Akuvox Cloud?

25.09.2019 (środa) w godzinach 10-15 w sali konferencyjnej w siedzibie T4B (al. Stanów Zjednoczonych 32/U15). Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2019.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem kontakt@dominteligentny.ipp.com.pl lub telefonem +48 722 344 844. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przewidujemy przerwę obiadową i kawową. Dla uczestników zostaną zarezerwowane miejsca parkingowe.

Zapraszamy od 9 – w naszym showroomie mamy wiele urządzeń Akuvox, w tym służących do sterowania automatyką KNX. Poza nimi, dysponujemy w ofercie szeroką gamą produktów działających w standardzie KNX – od paneli sterujących, poprzez aktory przekaźnikowe, aż do kontrolerów pokojowych i gniazdek.

Zapraszamy do naszego showroomu nie tylko podczas szkolenia. Warto wcześniej zadzwonić lub napisać do nas e-mail (kontakt@dominteligentny.ipp.com.pl lub +48 722 344 844).

 

Do góry